Haber Detayı
18 Mayıs 2020 - Pazartesi 13:10 Bu haber 1776 kez okundu
 
Kamusen Genel Başkanı Metin Atan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.
Atan “Bağımsızlık meşalesinin yandığı gün” Kamu Görevlileri Sendikası (Kamusen) Genel Başkanı Metin Atan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 günü yaktığı bağımsızlık meşalesinin yıldönümünü onur ve gururla kutluyoruz” dedi.
- Haberi
Kamusen Genel Başkanı Metin Atan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Atan “Bağımsızlık meşalesinin yandığı gün”

Kamu Görevlileri Sendikası (Kamusen) Genel Başkanı Metin Atan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 günü yaktığı bağımsızlık meşalesinin yıldönümünü onur ve gururla kutluyoruz” dedi.

19 Mayıs’ın yokluklar rağmen bağımsızlık destanının yazılmaya başladığını ifade eden Atan “19 Mayıs birlik ve beraberlik içinde yaşamamızı sağlayacak büyük bir ruhtur. Atatürk bu bayramı Türk gençliğine armağan etmiştir. Gençlerimiz daha büyük ve mutlu bir geleceği tarih bilinci ve ilim ile gerçekleştirecektir. Biz gençlerimize inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

Atan “Türk Milleti’nin her karışında mücadele verdiği bu kutsal vatan topraklarında Cumhuriyetimizin ve devletimizin kurucusu Büyük Atatürk ve milli mücadeleye ruh veren silah arkadaşları ile aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve spor Bayramımızı coşkuyla kutluyorum” dedi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kamusen, Genel, Başkanı, Metin, Atan,, 19, Mayıs, Atatürk’ü, Anma,, Gençlik, ve, Spor, Bayramı, nedeniyle, mesaj, yayınladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı